2014 Yılbaşı Programı Evde Kutlama

Yeni yıl geldi çattı; birkaç hafta sonra yeni yılı kutlamaya başlayacağız. Soğukta dışarı çıkıp üşümeyelim, yeni yıla trafikte girmeyelim diyenlerdenseniz bu yazıyı okumanız yararınıza olabilir.

Yılbaşına herhangi bir gün gibi girmemek adına iyi anlaştığınız bir, iki arkadaş grubu yada aileyi evinize yılbaşı kutlamak üzere çağırabilirsiniz. Tabi monopoly, kızma birader ya da yılbaşı klasiği tombala setinizi tozlu raflardan çıkartıp eksiği gediği var mı kontrol etmeli eğer bunlardan birini bulamazsanız alışveriş yapmalısınız.

Öncelikle yıllardır kullanmadığınız güzel masa örtünüz vardı ya; işte onu bugün çıkartın! Tabii ki yılbaşı gecesi 365 günde bir kez gerçekleştiği için bugün yeme içme konularında kendinize izin verin…

Eğer vaktiniz varsa kendinizin hazırlayacağı veya çalışıyorsanız güvendiğiniz bir şarküteriden alacağınız taze mezeler ile standart bir sofrayı bile yılbaşı sofrası haline getirebilirsiniz. Arkadaş grubunuzla birlikte almayı düşündüğünüz içecek ve kuru yemişler ile menüyü tamamladıktan sonra artık eğlenceye hazırsınız!

Güzelce yemeğinizi yedikten sonra sevdiğiniz yılbaşı programını TV den açıp favori oyununuzu arkadaş grubunuzla oynamaya başlayıp diğer yandan keyifli bir sohbet sizi bekliyor!

Add a Comment

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


giriniz.